Newsletter
Wprowadź swój adres e-mail

BEST - Bezpieczna strona - Certyfikat

O Raju w Teatrze Lalek Guliwer

Magia teatru polega na tym, że kiedy gasną światła i rozpoczyna się gra, zapominamy o otaczającej nas rzeczywistości. Do chwili kiedy światła znów się zapalają, jesteśmy w innym wymiarze.


Warszawski Teatr Lalek Guliwer po raz kolejny przygotował dla młodego widza spektakl, który absorbuje odbiorcę wielością wrażeń. Magia teatru w tym przypadku, to również umiejętność zarażenia widza emocjami, które bez wątpienia mu towarzyszą podczas trwania przedstawienia. Od uśmiechu przechodzi w chwile grozy, a z nich znów do wielkiej radości. Widz, zresztą bez względu na wiek, przejmuje te emocje i przeżywa je.

Jeśli dołożymy do tego dynamikę, zmienność barw, humor i muzykę – dostajemy piękną całość, dla której warto odwiedzić teatr Guliwer w Warszawie.

„O Raju” – to zdecydowanie spektakl familijny, podczas którego dziecko i rodzic przeżywają zdarzenia, ale także dobrze się bawią.

NIC (główny bohater) jest trochę złośliwe, a czasem poirytowane. Ewa zaś sprawia wrażenie naiwnej dziewczynki, która zagubiła się w rajskim świecie. Oprócz nich są także Adam i Dzika Mrówka Jak potoczą się losy bohaterów? Na to pytanie odpowiedź znajdziecie w Teatrze Guliwer.

Magia teatru to jeszcze jedna rzecz, to fakt, że „póki świecą światła rampy i choć został jeden widz, to do szczęścia nie potrzeba nic”. Tak jest w tym przypadku!

Małgorzata Szewczyk, fot. Teatr Lalek Guliwer