Newsletter
Wprowadź swój adres e-mail

BEST - Bezpieczna strona - Certyfikat

Pan Cylinderek Margarett Borroughdame

Pan Cylinderek to kolejna książka Margarett Borroughdame. Autorka, posługując się rymowaną formą przekazu.Opowiada historię Pana Cylinderka, o tym jak radzić sobie w życiu z własnymi wadami, niedoskonałościami i ułomnościami. W zabawny i lekki sposób pokazuje, jak pokonywać swoje kompleksy i jak sprawić, by nie przesłaniały one tego, co w nas najlepsze i najbardziej wartościowe. To opowieść o tym, że wyeksponowanie naszego najlepszego atrybutu sprawi, że zarówno my sami siebie, jak i otaczający nas ludzie będą z sympatią postrzegać nas poprzez tę cechę czy umiejętność.

Tak, jak cylinderek zakrył łysinę bohatera wiersza, tak pozytywna cecha lub talent może ukryć nasze niedoskonałości, zbudować poczucie własnej wartości, odwrócić od tych niedoskonałości naszą i otoczenia uwagę. Kiedy skupimy się na pozytywach nic nie przeszkodzi nam w cieszeniu się życiem i realizacji największych marzeń czyli byciu szczęśliwym.

A szczęście to przecież umiejętność a nie stan! Książka posiada oryginalną, barwną oprawę graficzną autorstwa Cezarego Powierży, która sprawia, że „Pan Cylinderek” jest niepowtarzalna, tak jak jej sympatyczny bohater.

zapowiedź książki