Newsletter
Wprowadź swój adres e-mail

BEST - Bezpieczna strona - Certyfikat

PINAKOTEKA dzieciom

Koncert promujący płytę dla dzieci  „RAPUJĄCE CYFRY”  odbędzie się 28 maja 2017 r. w Studiu Lutosławskiego.Płyta „Rapujące cyfry” zawiera 14 autorskich, dziecięcych piosenek. Każda z piosenek oparta jest na innym charakterystycznym rytmie; jest tytułowy rap, boogie, reggae, swing, walc, ale też polskie rytmy – kujawiak, oberek, czy czeska polka.

Płyta „Rapujące cyfry” jest pełna porywających rytmów, wpadających w ucho melodii i ciekawych tekstów, które nie jedna osobę zainspirują do muzykowania. Dlatego można tu znaleźć również wersje instrumentalne piosenek do samodzielnego śpiewania, akordy, które ułatwią zagranie tych nieskomplikowanych utworów oraz dwie piosenki w wersji anglojęzycznej.We wspólnym graniu i śpiewaniu jest moc! Płycie towarzyszy wydana przez wydawnictwo Pani Twardowska książka „Rapujące cyfry” z propozycjami zabaw, nutami i scenariuszem bajki muzycznej.   

Wykonawcy:
Zespół Pinakoteka  w składzie:
Monika Szulińska – instrumenty perkusyjne
Joanna Jasińska – piano
Dagmara Plasota – śpiew
Tadeusz Melon – skrzypce
Jacek Szuliński – kontrabas

Zespół Dziecięcy Bim Bom z Artystycznego Domu Animacji, Grupa wokalna z Warsaw Bilingual School  w Warszawie. Bilety do kupienia na stronie: sklep.polskieradio.pl oraz w kasie przed koncertem.

fot. Ania Fields, materiały: Polskie Radio