Newsletter
Wprowadź swój adres e-mail

BEST - Bezpieczna strona - Certyfikat

Artystyczna przygoda podczas ferii w mieście

Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne! Empik zabiera wszystkie chętne dzieci w niezwykłą podróż do artystycznego świata.Zimowe warsztaty są otwarte dla każdego spragnionego kreatywności i z głową pełną pomysłów. Chęć odkrycia nowych lądów i swojego własnego, twórczego potencjału jest jak najbardziej wskazana! Spędź czas w towarzystwie rówieśników w salonie Empik Kaskada w dniach 15-26 stycznia. Gwarantujemy kreatywną zabawę!

Tegoroczny program ferii z Empikiem jest niezwykle ciekawy. Kreatywne warsztaty plastyczne przybiorą różne formy. Będzie szansa na stworzenie własnego kalendarza, a także dedykowanych kartek z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Uczestnicy wykonają również wyjątkowe foto albumy. Zajęcia będą idealną okazją do stworzenia niepowtarzalnych pamiątek i prezentów dla najbliższych.

Wszystkie wydarzenia odbędą się w salonie Empik Kaskada, Szczecin, Al. Niepodległości 36.

Zacznij rok z własnym kalendarzem
15, 16, 17, 18 stycznia, godz. 12:00 – 14 :00,
Wiek 8+

Zrób prezent dla Babci i Dziadka
19, 20, 21, 22 stycznia, godz. 12.00 – 14 :00
Wiek 8+

Czas zatrzymany na zdjęciach
23, 24, 25, 25, 26 stycznia, godz. 12:00 – 14:00
Wiek 5+

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć bezpłatnie w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego. Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć. Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych.

Zapisy na warsztaty: 603 112 134