Newsletter
Wprowadź swój adres e-mail

BEST - Bezpieczna strona - Certyfikat

Wydawnictwo Dwie Siostry Masło śpi

Czy wiecie, że rzeczy też śpią, a nawet mają sny? Wydawnictwo Dwie Siostry specjalnie z tej okazji przygotowało kartonową książkę-kołysankę z otwieranymi klapkami.

Masło śpi już w maselniczce,
sól zasnęła już w solniczce.


Wszystko już śpi: parasole, ławki w parku, skarpetki, okruszki, kredki… A wy?
W tej wdzięcznie zilustrowanej, rytmicznej wyliczance spotkacie przedmioty, które otaczają nas na co dzień, pogrążone we śnie. Dzięki otwieranym klapkom umieszczonym na każdej stronie odkryjecie ich nocne tajemnice. A potem… może sami pójdziecie w ich ślady?
Słodkich snów!

Tina Oziewicz (ur. 1971) – autorka książek dla dzieci, literaturoznawczyni, nauczycielka akademicka i tłumaczka. Absolwentka filozofii i filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest autorką m.in. wydanych przez Dwie Siostry książek „O wiadukcie kolejowym, który chciał zostać mostem nad rzeką i inne bajki”, „Powidoki” oraz „Pamiątka z Paryża”.

Agata Królak (ur. 1987) – ilustratorka, graficzka, artystka sztuk wizualnych. Ukończyła Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Nakładem Wydawnictwa Dwie Siostry ukazały się jej książki „Różnimisie”, „Robimisie”, „Ciasta, ciastka i takie tam” i „Z działki, z lasu i takie tam”.

materiały promocyjne Wydawnictwo Dwie Siostry