Newsletter
Wprowadź swój adres e-mail

BEST - Bezpieczna strona - Certyfikat

Edyta Jungowska i Astrid Lindgren na gwiazdkę

Wydanie trzech książek o przygodach Pippi, w promocyjnej, bożonarodzeniowej cenie, oraz książki „Dzieci z Bullerbyn” - jednej z ulubionych lektur szkolnych dzieci w Polsce zaplanowane jest na 10 listopada 2010 roku. To zabawne książeczki Astrid Lindgren w interpretacji Edyty Jungowskiej.

Astrid Lindgren to czołowa postać w światowej literaturze dziecięcej. Jej twórczość zrewolucjonizowała podejście do dzieci, tworząc podwaliny nowoczesnej psychologii dziecięcej. Pippi Pończoszanka stała się symbolem niezależności dziecka, jako odrębnej istoty. Celem projektu jest nawiązanie dialogu międzypokoleniowego, a jednocześnie pokazanie dzieciom wartości klasyki dziecięcej literatury.

Znakomita Edyta Jungowska, piękna muzyka i grafika oraz przemyślana książeczka do zabawy dopełniają uroku produktów.

Pippi jest dla dzieci utożsamieniem marzeń o przygodach i szczęściu, a dla rodziców podróż do wspomnień o beztroskim dzieciństwie.

Nie chodzi do szkoły, ma walizkę pełną pieniędzy, jej koń mieszka na werandzie, a najbliższym przyjacielem jest sprytna i wesoła małpka Pan Nilsson. Z jej buzi nie znika uśmiech a płomiennie, rude włosy i piegi napawają ją dumą. Ma odpowiedź na każde pytanie. Nigdy się nie boi, jest tak silna, że potrafi podnieść dwóch policjantów i wyrzucić z domu szajkę złodziei.

Słuchanie może stać się pretekstem do inspirujących zabaw, bo Przygody Pippi, to też kolekcja ciekawych książeczek połączona z klasyką szwedzkiej literatury dziecięcej wydanej w formie do słuchania. 

REKLAMADZIECI Z BULLERBYN – NOWOŚĆ!!!
Dzieci z Bullerbyn są przyjaciółmi i nigdy się nie nudzą! Pudełko po cygarach zmieniają w tajemniczą Skrzynię Mędrców a starą szopę w zbójecką kryjówkę. Ich Wiśniowa Spółdzielnia wysyła wiśnie w brzuchach za granicę. Jest tyle sposobów, żeby wesoło spędzić czas, choć w całym Bullerbyn nie ma komputera. Do audiobooka dodawana jest książeczka „Zbuduj swoje Bullerbyn”.Źródło: Wydawnictwo Jung-off-ska, ilustracje: Piotr Socha

Przeczytaj także:
Idę za ciosem - rozmowa z Edytą Jungowską