Ile kosztowało PS4 Slim w dniu premiery?
Ile kosztowało PS4 Slim w dniu premiery?

Cena PS4 Slim w dniu premiery wynosiła około 1499 złotych.

Cena PS4 Slim w dniu premiery

W dniu premiery PS4 Slim, wiele osób zastanawiało się, ile trzeba było zapłacić za nową konsolę. W końcu, to był jeden z najbardziej oczekiwanych produktów w branży gier wideo. Czy cena była zbyt wysoka, czy może była w sam raz? Sprawdźmy.

W dniu premiery, cena PS4 Slim wynosiła 299 dolarów w Stanach Zjednoczonych. W Europie, cena była ustalona na 299 euro, a w Wielkiej Brytanii – 259 funtów. W Polsce, cena wynosiła około 1300 złotych.

W porównaniu do poprzedniej wersji konsoli, PS4 Slim był tańszy o około 100 dolarów. To z pewnością przyciągnęło uwagę wielu graczy, którzy chcieli kupić nową konsolę, ale nie chcieli wydawać zbyt dużo pieniędzy.

Warto jednak zauważyć, że cena PS4 Slim była wyższa niż cena Xbox One S, który został wydany kilka miesięcy wcześniej. Xbox One S kosztował 299 dolarów w wersji 500 GB i 349 dolarów w wersji 1 TB. W Europie, cena była ustalona na 299 euro dla wersji 500 GB i 349 euro dla wersji 1 TB. W Wielkiej Brytanii, cena wynosiła 249 funtów dla wersji 500 GB i 299 funtów dla wersji 1 TB.

Mimo że cena PS4 Slim była wyższa niż cena Xbox One S, to wciąż była konkurencyjna w stosunku do innych konsol na rynku. W końcu, PS4 Slim był ulepszoną wersją PS4, która była już bardzo popularna wśród graczy.

W dniu premiery, wiele sklepów oferowało różne promocje i rabaty na PS4 Slim. Niektóre sklepy oferowały darmowe gry lub dodatkowe kontrolery w zestawie z konsolą. Inne sklepy oferowały zniżki na gry lub akcesoria do konsoli.

Warto zauważyć, że cena PS4 Slim zmieniała się w ciągu pierwszych kilku miesięcy od premiery. W niektórych krajach, cena spadła o kilka procent w ciągu pierwszych miesięcy, co przyciągnęło jeszcze więcej klientów.

Podsumowując, cena PS4 Slim w dniu premiery wynosiła 299 dolarów w Stanach Zjednoczonych, 299 euro w Europie i 259 funtów w Wielkiej Brytanii. Cena była konkurencyjna w stosunku do innych konsol na rynku, ale wyższa niż cena Xbox One S. Warto jednak zauważyć, że wiele sklepów oferowało różne promocje i rabaty na PS4 Slim w dniu premiery, co przyciągnęło jeszcze więcej klientów.

Pytania i odpowiedzi

Pytanie: Ile kosztowało PS4 Slim w dniu premiery?
Odpowiedź: PS4 Slim kosztowało 1499 zł w dniu premiery.

Konkluzja

Cena PS4 Slim w dniu premiery wynosiła około 1300 złotych.

PS4 Slim kosztowało 1499 zł w dniu premiery. Zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.fragout.pl/ w celu zakupu konsoli. Oto link tagu HTML: https://www.fragout.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here