Plecak dla małej fanki bajek

0
27020

Nadchodzący rok szkolny sprawił, że na rynku jest wysyp toreb oraz tornistrów wszelkiego rodzaju, jeśli jednak w domu mamy małą fankę bajek, która wybiera się do przedszkola, oferta skierowana do nastolatków się nie sprawdzi. Dużo lepszym wyborem dla dziewczynki w wieku przedszkolnym będzie plecak My Little Pony, ułatwiający start na nowym etapie życia maluszka.

Kucyki i jednorożce

Która dziewczynka nie kocha kucyków? Jeszcze lepiej, gdy występują one we wszystkich kolorach tęczy, a niektóre z nich są jednorożcami. Piękne plecaki My Little Pony trafią w gusta małych księżniczek, żyjących światem bajek. Cudowne grafiki wysokiej jakości oraz mnogość barw, szczególnie wszelkie odcienie różu i fioletu sprawią, że nasza córka zakocha się w plecaku My Little Pony. Serial animowany, którym inspirowany jest ten produkt, stał się hitem na całym świecie, a co za tym idzie, jak powstają kolejne modele gadżetów nawiązujących do sympatycznych koników. Plecak My Little Pony możemy zatem uzupełnić piórnikiem, długopisami, kredkami, flamastrami opatrzonymi tym samym motywem. Kucyki o wielkich oczach spotkamy również na bluzkach, sukienkach i piżamach dedykowanych dla małych dam.

Przede wszystkim dobro dziecka

Poza estetyką, trafiającą do dzieci plecak My Little Pony może zaoferować nam o wiele więcej. Jest to model stworzony z myślą o użytkownikach niewielkich gabarytów. Tylna ścianka jest delikatnie usztywniona, a szelki możemy regulować odpowiednio do wzrostu dziecka. Pamiętajmy, że maluchy nie mogą dźwigać zbyt wiele, dlatego plecak My Little Pony nie jest przeznaczony do przenoszenia rzeczy o dużej wadze. Sprawdzi się za to jako towarzysz przedszkolaka i pomieści ubranko na zmianę oraz drugie śniadanie, jak też doskonale odegra swoją rolę podczas pierwszych, przedszkolnych wycieczek, kryjąc w sobie smakowite przekąski, bidon lub ukochaną zabawkę.

Na co zwrócić uwagę kupując plecak?

Jako, iż jest to produkt przeznaczony dla najmłodszych, musi być wykonany z materiałów przyjaznych dzieciom. Plecaki My Little Pony powinny mieć także odpowiednią licencję, byśmy mieli pewność, że towar jest oryginalny. Należy sprawdzić wszelkie szycia, paski przytwierdzone do głównej komory oraz zapięcie, które musi działać bez zarzutu. Model plecaka dobierzmy stosownie do wzrostu. Producent zadbał o to, by dziewczynki w wieku przedszkolnym, jak i te starsze znalazły coś dla siebie. Dobór koloru, również ulubionej postaci pozostawmy dziecku, to sprawi, że maluch będzie czuł się dumny, mogąc podjąć ważną dla siebie decyzję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here