jaki prezent na ślub

Każdy kto ma rodzinę i przyjaciół, od czasu do czasu zostaje zaproszony na uroczystość zaślubin. To wyjątkowa okazja dla każdej pary młodej, która chce ten dzień świętować z najbliższymi. W związku taką okazję, trzeba sobie zorganizować odpowiednią stylizację na ślub a także pomyśleć nad odpowiednim prezentem dla pary młodej. Na ślub nie wypada przyjść bez podarunku, nie powinien też to być byle jaki podarunek.

Pieniądze w prezencie

Coraz częściej się zdarza, że młodzi w zaproszeniu na swój ślub, jasno określają swoje potrzeby. W zależności od tego czy mają już swój dom, czy dopiero na niego zbierają, określają swoje potrzeby odnośnie prezentów weselnych. Coraz częściej się też zdarza, że młodzi życzą sobie otrzymać w prezencie pieniądze. Nie ma w tym nic szokującego, dzięki temu, że dostaną oni pieniądze zamiast prezentów, będą mogli sobie kupić to, co jest im potrzebne. To jaką sumę pieniędzy włożyć do koperty, zależy już tylko i wyłącznie od sytuacji materialnej gościa weselnego i jego rodziny.

Nieważne, jaką kwotę się da w prezencie, ważne by dać tyle, na ile nas stać. A para młoda z pewnością będzie zadowolona z prezentu w formie pieniędzy, zwłaszcza, że sama organizacja ślubu swoje kosztuje. W ten sposób będą mogli podreperować domowy budżet i przeznaczyć otrzymane pieniądze na określony cel, bardzo ważny dla ich przyszłego, wspólnego życia.

pieniądze

Sprzęt AGD w prezencie

Jeśli jednak para młoda w zaproszeniu ślubnym, nie określi ściśle swoich potrzeb i oczekiwań względem prezentów, na pewno dobrym pomysłem będzie zakup w prezencie sprzętu AGD. Jeśli więc ktoś się zastanawia jaki prezent na ślub w tej kategorii będzie najlepszy, to na pewno powinien się udać do sklepu ze sprzętem AGD i tam uzyskać pomoc doradcy w tej kwestii. Na pewno dobrą propozycją będzie mikrofalówka, ekspres do kawy, frytkownica, robot kuchenny a nawet lodówka, piec kuchenny czy pralka. Są to bardzo praktyczne sprzęty, które są niezbędne w każdym domu a swoje kosztują, więc młodzi małżonkowie, którzy dopiero zaczynają swoją wspólną drogę, na pewno docenią z całego serca taki prezent.

Dodatki do domu

Kolejną propozycją ciekawego prezentu ślubnego, będą wszelkiego rodzaju dodatki do domu. Takie prezenty przydają się każdej parze młodej, która po ślubie będzie urządzać swój dom czy mieszkanie. Do takich ciekawych prezentów można zaliczyć pościel, ręczniki, obraz na ścianę, lampa, wazon, lampion, poduszki, kieliszki, zastawa stołowa, garnki, deska do prasowania, telewizor czy bibeloty. Takie rzeczy zawsze są mile widziane, jednak w takim wypadku należy pamiętać o tym, że aby kupić dobry prezent do domu, trzeba dobrze znać gust i potrzeby pary młodej. Tylko wtedy ma się pewność, że prezent na pewno będzie trafiony.

Podróż w prezencie

Równie ciekawą propozycją, nieco inną niż wszystkie, może być podarowanie parze młodej w prezencie wyjazdu. Może to być dowolny wyjazd do kraju czy za granicę, na weekend czy na dłużej. Z pewnością każda para młoda doceni możliwość wypoczynku po szaleństwie związanym z organizacją ślubu. Do takiego prezentu można na przykład dołączyć zestaw walizek, czy bon na dodatkowe atrakcje, na przykład na masaż, basen, fryzjera czy kosmetyczkę.

prezent na ślub

Stylizowane prezenty ślubne

Jeśli ktoś jednak szuka naprawdę wyjątkowego prezentu na ślub, który będzie wspaniałą pamiątką dla pary młodej z tego dnia, powinien się zdecydować na stylizowany prezent ślubny. Taki prezent można sobie zamówić przez Internet i ściśle dopasować go do swoich oczekiwań. Takim stylizowanym prezentem może być obraz wykonany na podstawie zdjęcia pary młodej z datą ślubu, szklana rzeźba z imionami i datą ślubu, Fotoksiążka z okresu narzeczeństwa pary młodej, biżuteria dla pani młodej i pana młodego, z ich inicjałami i datą ślubu itp. Takie stylizowane prezenty cieszą się teraz ogromnym zainteresowaniem. Każda para młoda ucieszy się z takiej pamiątki na całe życie. Koszt wykonania takiego prezentu nie jest drogi a para młoda na pewno będzie nim zachwycona.

Jak widać jest wiele ciekawych pomysłów, na interesujący prezent ślubny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here