jakie cienie do zielonych oczu

Na początku taka mała ciekawostka, a mianowicie: zielone oczy nie są tak powszechne jak brązowe oczy, a nawet tak jak niebieskie. Dlatego jeśli masz zielone oczy, już wyróżniasz się z tłumu. Jeżeli jeszcze bardziej chcesz podkreślić ten atut, z pomocą przyjdzie Ci odpowiedni makijaż.

Oto krótki przewodnik, który pomoże ci zrobić makijażem odpowiednie ważenie.
Aby makijaż wyglądał profesjonalnie, musisz pamiętać o pewnych krokach podczas jego wykonywania. Zielone oczy można wyróżnić, używając właściwych kolorów makijażu.
Nie będę omawiać właściwych metod aplikacji, a jedynie wybór odpowiednich kolorów i kombinacji, które podkreślą urok kocich oczu.

Zacznijmy może od kolorów konturówki dla zielonych oczu

Do intensyfikacji kontrastu warto użyć odcieni śliwki i fioletowego eyelinera. Te kolory są przeciwieństwami zieleni na kole kolorów, dzięki czemu stworzy to ostry kontrast, który wzmocni wyróżnienie oczu.

W przypadku stosowania eyelinerów staraj się unikać tradycyjnej czerni i wybierz naturalny brąz. Aby uzyskać bardziej dramatyczny wygląd, wypróbuj śliwkowe lub zielone kredki do oczu. Możesz być zaskoczona efektem jaki uzyskasz, a na pewno Twoje otoczenie. Nie bój się eksperymentować w tej dziedzinie. Teraz przejdźmy do kolorów makijażu oczu. Umiejętnie wykonany makijaż oczu stanowi niebywale istotny element w tworzeniu między innymi pierwszego wrażenia. Oczy są zwierciadłem duszy i mają wielki potencjał. Jakie cienie do zielonych oczu? Wybór odpowiednich kolorów cieni do powiek jest kluczowy. Aby podkreślić ten wyjątkowy kolor oczu warto wybrać kolory z palety barw odcieni zielonych, brązowych, złotych czy też fioletowych.

cienie do zielonych oczu

Odcienie zielonego cienia do powiek sprawią, że Twój kolor oczu bardziej podkreślony, a śliwkowe i fioletowe odcienie zapewnią dramatyczny efekt, idealny, kiedy szykuje się wieczorne wyjście.
Podczas nakładania cieni do powiek należy pamiętać o kilku rzeczach, bez względu na to, jakiego koloru zdecydujesz się użyć. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to upewnienie się, że nie nakładasz zbyt wiele wybranego koloru. Są kobiety, które myślą, że aby mieć świetnie wyglądające oczy, muszą nakładać dużo cienia. Zwykle kończy się to efektem odwrotnym niż powinien.

Jeśli chcesz wyglądać najlepiej, upewnij się, że zachowujesz ostrożność podczas nakładania makijażu oczu. Jeśli chodzi o podkreślenie rzęs to idealnym wyborem będzie wypróbowanie tego ciemnobrązowego. Jedną z podstawowych zasad makijażu jest skupianie się na jednym elemencie twarzy, który akcentujemy, aby twarz w ostatecznym efekcie nie wyglądała komicznie. W najgorszym wypadku jak nałożona maska karnawałowa. Gdy skupiamy się na podkreśleniu oprawy oczu, resztę makijażu staramy się utrzymać na minimalnym poziomie, aby nie odwracać od nich uwagi. Wobec tego warto zastosować w tym celu neutralny róż i jasne pomadki.

Kolejną świetną wskazówką do rozjaśniania oczu w kolorze zielonym jest użycie jasnych odcieni cieni do wewnętrznych kącików oczu, które rozjaśnią twoje oczy i sprawią,dzięki czemu będziesz wyglądać bardziej żywo. Zatem, panie, skorzystajcie z tych zielonych okien duszy, z której zostaliście pobłogosławieni. Nie wahaj się eksperymentować z różnymi wyglądami, zwykłym wyglądem codziennym, biznesowym wyglądem miejsca pracy, efektownym wyglądem na wyjście itp.

ładna dziewczyna

Profesjonalne nakładanie cieni wiąż się z użyciem zakreślacza, półcieni i akcentu. Tak, oznacza to, że zwykle nakładasz na oczy co najmniej 3 różne cienie do powiek.
Pierwszy odcień to Twój najjaśniejszy odcień, zwany zakreślaczem. Używaj go tuż pod kością brwiową, w wewnętrznym kąciku oka i wzdłuż wewnętrznej jednej trzeciej powieki (i aż do całej powieki – w zależności od kształtu oka), aby rozjaśnić ten obszar. Zakreślacz pomaga sprawić, by twoje oko się optycznie powiększyło.

Drugi odcień jest ciemniejszy, zwany półcieniem. Zwykle stosuje się go wzdłuż zmarszczki oka, mieszając go w górę w kierunku podświetlonego obszaru.
Trzeci odcień to twój najciemniejszy cień, zwany akcentem. Kolor ten nakładasz na zewnętrzną część zagięcia i wzdłuż zewnętrznej górnej i dolnej linii rzęs. Możesz sprawić, że twoje oczy będą wyglądać bardziej dramatycznie, używając więcej najciemniejszego koloru i nakładając go wzdłuż całej górnej i dolnej linii rzęs.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here