Najpopularniejsze kolekcjonerskie nasiona marihuany

Nasiona marihuany są w naszym kraju legalne – można kupić je w sklepach konopnych oraz innych firmach zajmujących się dostarczaniem asortymentu i oprzyrządowania konopnego. Wiele osób poszukuje jednak nasion kolekcjonerskich – rzadko spotykanych, orientalnych lub powstałych stosunkowo niedawno. Poniżej dokonujemy krótkiego przeglądu kilku najpopularniejszych odmian kolekcjonerskich nasion konopnych.

Nasz TOP 5 kolekcjonerskich nasion konopnych

Royal Gorilla to pierwsze nasionko, które pragniemy polecić. Z czego wynika jego popularność? Wyrastająca z niego roślina posiada wyjątkowo wysokie stężenie THC, dochodzące nawet do 25%. Z tego powodu, Royal Gorilla jest uważana za jedną z najbardziej euforycznych odmian. W jej aromacie znajdują się także nuty ziemi i sosny, dodatkowo urozmaicające bukiet.

Amnezja – to odmiana wyjątkowo produktywna i przyjemna w odbiorze. Jest to jedna z najpopularniejszych odmian w naszym kraju, która od momentu swojego pojawienia się zagościła na stałe w sercach (i płucach) wielu użytkowników. Warto jednak podkreślić, że wyhodowana na jej bazie roślina jest bardzo wymagająca.

Northern Light – to odmiana najprawdopodobniej pochodząca z Bliskiego Wschodu. Jest naładowana substancjami intensywnie relaksującymi, których wpływ odczuje każdy, nawet najbardziej zaawansowany koneser.

Green Gelto – odmiana wyjątkowo pyszna oraz naładowana THC w stopniu osiągającym nawet 27%. Gwarantuje obfite plony, a wyrastająca roślina dość szybko osiąga dużą objętość. Szczególnie ważne jest regularne przycinanie tej odmiany, która dość dobrze znosi tego typu ingerencje.

Nasiona kolekcjonerskie – jak i gdzie kupować?

Nasiona konopi bywają drogie. Nic zresztą dziwnego – jest to towar trudno osiągalny oraz obłożnymi różnego typu obostrzeniami. Mimo to, w sklepach konopnych znajdziesz rozmaite odmiany nasion konopi, często oferowane w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeśli szukasz sposobu, by zaoszczędzić na zamawianiu kolekcjonerskich nasionek konopi – warto skorzystać z okazyjnych ofert i promocji. Często stosowaną jest promocja „1+1” polegająca na otrzymaniu drugiego nasiona tej samej odmiany zupełnie za darmo. Regularnie przyznawane rabaty wynoszą natomiast 30% i często obejmują stały lub okazjonalny asortyment.

Warto także przygotować się do zakupów przez dłuższy czas i obserwować pojawiające się promocje, ograniczone czasowo jak i terytorialnie. Czynnikiem pozwalającym na zaoszczędzenie na zamówieniu jest również jego ostateczna cena. Mówiąc wprost – im wyższa kwota zamówienia, tym bardziej skłonni są dostawcy do udzielenia jednorazowego rabatu sprzedażowego. Ponadto, wielu dostawców oferuje możliwość darmowej wysyłki przy zamówieniu wynoszącym nie mniej niż 100 zł. Jest to dobry powód, by zamówić na raz kilka różnych nasionek.

Więcej na temat popularnych nasionek konopnych możesz dowiedzieć się na stronie https://www.taniesianie.pl/. W ofercie sklepu znajdują się kolekcjonerskie nasiona marihuany różnych odmian, zarówno najpopularniejszych w naszym kraju, jak i tych rzadziej stosowanych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here